Cariere
Home
Despre noi
Cariere
Portofoliu
Suport & Consultanta
Sugestii & Reclamatii
Contact
 
Noutati
In fiecare luna 10% discount pentru aplicatiile pana la 5 ale lunii
Asistenta si consultanta vamala pentru operatiuni import/export in Orientul Indepartat
Transport ADR - marfuri periculoase - toate clasele de risc
 

Cariere

Echipa Mod Expres este o echipa de profesionisti cu experienta in domeniile in care firma isi desfasoara activitatea. Echipa noastra are atat pregatirea si cunostinetele necesare in domeniu cat si o experienta vasta in lucrul cu clientii.

Daca sunteti pregatiti sa va alaturati unui colectiv in care profesionalismul si competitivitatea se afla la cele mai inalte niveluri, va invitam sa completati formularul adecvat si sa atasati CV-ul dumneavoastra.


Post vacant - expeditor international

 

Daca profilul dumneavoastra corespunde nevoilor momentane ale societatii noastre, va vom contacta in cel mai scurt timp.

 
Nume*:
Adresa email*:
Nr telefon*:




Click aici pentru refresh
Contact
Departament Comisionare Vamala
Lorin Velcu - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.97
E-mail: lorin.velcu@modexpres.ro
Violeta Mavrodin - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.96
E-mail: violeta.mavrodin@modexpres.ro

Departament Declarare Intrastat
Florentina Paun - Declarant Intrastat
Telefon: 0759.03.70.98
E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
Telefon: 0751.11.02.25
E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
Departament Expeditii Interne si Internationale
Rodica Popescu - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.29
E-mail: rodica.popescu@modexpres.ro
Andreea Gaja - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.28
E-mail: andreea.gaja@modexpres.ro