Comisionare vamala - Servicii



Compania noastra ofera o gama completa de servicii de comisionare vamala, cum ar fi declararea marfurilor extracomunitare la import/export, declaratii vamale (primara, complementara, de valoare in vama, samd), servicii de reprezentare si asistenta vamala, asistenta la vamuire si reprezentare vamala, completare carnet TIR, CMR, certificate EUR, inclusiv plata drepturilor vamale in numele si la ordinul clientilor.

Daca va putem ajuta cu servicii de comisionare vamala, completati formularul de mai jos cu o scurta descriere a nevoilor dumneavoastra si unul dintre operatorii nostri pentru comisionare vamala va va contacta in cel mai scurt timp.

Datele pe care le introduceti in acest formular au caracter confidential si nu vor fi folosite in alte scopuri. Adresa de email va fi folosita numai pentru a raspunde la mesajul dumneavoastra.

Formular contact Comisionare vamala - Servicii

Nume  
Prenume  
Functie  
Companie  
Telefon  
E-mail  
Test spam. Cat fac 3*1=?  
Mesaj  



Daca ai o intrebare scrie-ne (click aici) sau vorbeste cu noi la 0742.202.849 sau 0744.370.274
Contact
Departament Comisionare Vamala
Lorin Velcu - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.97
E-mail: lorin.velcu@modexpres.ro
Violeta Mavrodin - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.96
E-mail: violeta.mavrodin@modexpres.ro

Departament Declarare Intrastat
Florentina Paun - Declarant Intrastat
Telefon: 0759.03.70.98
E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
Telefon: 0751.11.02.25
E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
Departament Expeditii Interne si Internationale
Rodica Popescu - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.29
E-mail: rodica.popescu@modexpres.ro
Andreea Gaja - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.28
E-mail: andreea.gaja@modexpres.ro