Comisionare vamala - Declarant vamal



Cele mai importante calitati pe care trebuie sa le aiba un declarant vamal sunt experienta in furnizarea acestor servicii, seriozitatea si devotamentul fata de clienti si nu in ultimul rand un personal pregatit si cunoscator al tuturor detaliilor legislative din domeniu.

Daca doriti sa apelati la serviciile noastre in calitate de declarant vamal, completati formularul de mai jos cu o scurta descriere a nevoilor dumneavoastra si unul dintre operatorii nostri va va contacta in cel mai scurt timp.
Datele pe care le introduceti in acest formular au caracter confidential si nu vor fi folosite in alte scopuri. Adresa de email va fi folosita numai pentru a raspunde la mesajul dumneavoastra.

Formular contact Comisionare vamala - Declarant vamal

Nume  
Prenume  
Functie  
Companie  
Telefon  
E-mail  
Test spam. Cat fac 3*1=?  
Mesaj  



Daca ai o intrebare scrie-ne (click aici) sau vorbeste cu noi la 0742.202.849 sau 0744.370.274
Contact
Departament Comisionare Vamala
Lorin Velcu - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.97
E-mail: lorin.velcu@modexpres.ro
Violeta Mavrodin - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.96
E-mail: violeta.mavrodin@modexpres.ro

Departament Declarare Intrastat
Florentina Paun - Declarant Intrastat
Telefon: 0759.03.70.98
E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
Telefon: 0751.11.02.25
E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
Departament Expeditii Interne si Internationale
Rodica Popescu - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.29
E-mail: rodica.popescu@modexpres.ro
Andreea Gaja - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.28
E-mail: andreea.gaja@modexpres.ro