Transport extern
Noutati Noutati
Lista servicii Lista servicii
Expeditii internationale Expeditii internationale
Transport extern marfa cantitati reduse Transport extern marfa cantitati reduse
Transport extern port Constanta Transport extern port Constanta
Transport extern marfuri risc ridicat Transport extern marfuri risc ridicat
Transport extern cu depozitare Transport extern cu depozitare
Calculator de preturi Calculator de preturi
Cere o cotatie Cere o cotatie
Contact Contact
 
Noutati
Linie directa Romania - Suedia si retur
Linie directa Romania - Croatia cu asigurarea formalitatilor vamale
Transport multimodal: aero, naval, feroviar, rutier - cea mai avantajoasa solutie: timp sau pret?
Transport ADR - marfuri periculoase - toate clasele de risc
 
 
 

Transport extern - Noutati



Pentru noutati la nivelul ofertei noastre de servicii Transport extern, va invitam sa consultati in mod regulat rubrica de noutati - Transport extern a siteului nostru.

Echipa noastra va avea grija sa actualizeze permanent informatiile afisate pe site.

Linie directa Romania - Suedia si retur
Linie directa Romania - Croatia cu asigurarea formalitatilor vamale
Transport multimodal: aero, naval, feroviar, rutier - cea mai avantajoasa solutie: timp sau pret?
Transport ADR - marfuri periculoase - toate clasele de risc


Formular contact Transport extern - Noutati

Nume  
Prenume  
Functie  
Companie  
Telefon  
E-mail  
Test spam. Cat fac 3*1=?  
Mesaj  



Daca ai o intrebare scrie-ne (click aici) sau vorbeste cu noi la 0742.202.848 sau 0740.09.76.50
Contact
Departament Comisionare Vamala
Lorin Velcu - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.97
E-mail: lorin.velcu@modexpres.ro
Violeta Mavrodin - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.96
E-mail: violeta.mavrodin@modexpres.ro

Departament Declarare Intrastat
Florentina Paun - Declarant Intrastat
Telefon: 0759.03.70.98
E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
Telefon: 0751.11.02.25
E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
Departament Expeditii Interne si Internationale
Rodica Popescu - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.29
E-mail: rodica.popescu@modexpres.ro
Andreea Gaja - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.28
E-mail: andreea.gaja@modexpres.ro