Portofoliu
Home
Despre noi
Cariere
Portofoliu
Suport & Consultanta
Sugestii & Reclamatii
Contact
 
Noutati
Transport marfuri agabaritice Bucuresti si in tara
Distributie locala in Bucuresti si in tara pentru marfuri cuprinse intre 5-3000 kgs.
10% reducere pentru operatiunile derulate prin Vama Bucuresti
 

Portofoliu

Respectul fata de clienti este punctul nostru forte. Apeland la serviciile companiei Mod Expres Intertrans aveti garantia ca ati apelat la o echipa de profesionisti care asigura servicii de calitate si care va mentine o continua legatura cu clientii sai.

Promptitudinea si profesionalismul nostru au facut ca sa ne impunem pe aceasta piata. De-a lungul timpului la serviciile noastre au apelat multe companii romanesti si straine si persoane fizice. Nu ne propunem sa enumeram clientii, ci doar sa va facem cunoscuti cativa, care de-a lungul timpului ne-au considerat partenerii lor de afaceri, prin serviciile noastre.

 
       
       
       
       
   
Contact
Departament Comisionare Vamala
Lorin Velcu - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.97
lorin.velcu@modexpres.ro
Violeta Mavrodin - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.96
E-mail: violeta.mavrodin@modexpres.ro

Departament Declarare Intrastat
Florentina Paun - Declarant Intrastat
Telefon: 0759.03.70.98
E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
Telefon: 0751.11.02.25
E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
Departament Expeditii Interne si Internationale
Rodica Popescu - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.29
E-mail: rodica.popescu@modexpres.ro
Andreea Gaja - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.28
E-mail: andreea.gaja@modexpres.ro