Portofoliu
Home
Despre noi
Cariere
Portofoliu
Suport & Consultanta
Sugestii & Reclamatii
Contact
 
Noutati
10% reducere pentru operatiunile derulate prin Vama Bucuresti
Linie directa Romania - Suedia si retur
Servicii complete de declarare si reprezentare.
 

Portofoliu

Respectul fata de clienti este punctul nostru forte. Apeland la serviciile companiei Mod Expres Intertrans aveti garantia ca ati apelat la o echipa de profesionisti care asigura servicii de calitate si care va mentine o continua legatura cu clientii sai.

Promptitudinea si profesionalismul nostru au facut ca sa ne impunem pe aceasta piata. De-a lungul timpului la serviciile noastre au apelat multe companii romanesti si straine si persoane fizice. Nu ne propunem sa enumeram clientii, ci doar sa va facem cunoscuti cativa, care de-a lungul timpului ne-au considerat partenerii lor de afaceri, prin serviciile noastre.

 
       
       
       
       
   
Contact
Departament Comisionare Vamala
Lorin Velcu - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.97
lorin.velcu@modexpres.ro
Violeta Mavrodin - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.96
E-mail: violeta.mavrodin@modexpres.ro

Departament Declarare Intrastat
Florentina Paun - Declarant Intrastat
Telefon: 0759.03.70.98
E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
Telefon: 0751.11.02.25
E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
Departament Expeditii Interne si Internationale
Rodica Popescu - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.29
E-mail: rodica.popescu@modexpres.ro
Ruxandra Belcigan - Coordonator Transport
Telefon : 0757.04.58.65
E-mail: ruxandra.belcigan@modexpres.ro