Transport extern - Lista servicii



Societatea noastra efectueaza si transporturi de marfa la nivel international, in regim auto de camion complet dar si grupaj de marfa pe camioane specializate pentru orice tip de produs.
Folosim mijloace de transport ce vin in intampinarea nevoilor clientilor nostri pentru transporturi internationale atat la export cat si la import: camioane 20 tone, camioane cu prelata (avand volum si dimensiuni multiple), camion cu remorca, semiremorca, camion jumbo, cisterna, agabaritic, semiremorca pentru transportul de autoturisme, transport frigorific, izoterme, dube termoking, semiremorci dube, precum si dube simple, camioane cu abilitare ADR pentru transportul de marfuri periculoase.
Servicii transport extern:

Transport international de marfa;
Transport international marfuri perisabile;
Transport rutier produse alimentare;
Transport rutier cu sistem frigorific;
Transport rutier plante si flori;
Transport rutier mobila;
Transport produse farmaceutice;
Transport rutier confectii textile;
Transport rutier masini si utilaje;
Transport echipamente pentru expozitii;
Transport rutier produse vrac;
Transport rutier in grupaj international;
Transport grupaj in containtere sau remorci;
Transport rutier in containere izoterme;
Alte tipuri de transport rutier.


Formular contact Transport extern - Lista servicii

Nume  
Prenume  
Functie  
Companie  
Telefon  
E-mail  
Test spam. Cat fac 3*1=?  
Mesaj  



Daca ai o intrebare scrie-ne (click aici) sau vorbeste cu noi la 0742.202.848 sau 0740.09.76.50
Contact
Departament Comisionare Vamala
Lorin Velcu - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.97
E-mail: lorin.velcu@modexpres.ro
Violeta Mavrodin - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.96
E-mail: violeta.mavrodin@modexpres.ro

Departament Declarare Intrastat
Florentina Paun - Declarant Intrastat
Telefon: 0759.03.70.98
E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
Telefon: 0751.11.02.25
E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
Departament Expeditii Interne si Internationale
Rodica Popescu - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.29
E-mail: rodica.popescu@modexpres.ro
Andreea Gaja - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.28
E-mail: andreea.gaja@modexpres.ro