Contact
Home
Despre noi
Cariere
Portofoliu
Suport & Consultanta
Sugestii & Reclamatii
Contact
 
Noutati
Transport multimodal: aero, naval, feroviar, rutier - cea mai avantajoasa solutie: timp sau pret?
10% reducere pentru operatiunile derulate prin Vama Bucuresti
Distributie cu camioane 7.5 to in toata tara - preturi imbatabile
 

Contact

MOD EXPRES INTERTRANS S.R.L.
Sediu Social
Str. Cazangiilor nr 48, 033063 Bucuresti. Sector 3
Punct de lucru
Str. Baiculesti, Nr. 1, 013187 Bucuresti, Sector 1
Depozit
Sos. Chitila, Nr. 230, 012406 Bucuresti, Sector 1

 

Departament Expeditii Interne si Internationale

Rodica Popescu - Coordonator Transport

Telefon: 0751.11.02.29
E-mail: rodica.popescu@modexpres.ro

Andreea Gaja - Coordonator Transport

Telefon: 0751.11.02.28

E-mail: andreea.gaja@modexpres.ro

 

 

Departament Comisionare Vamala

Lorin Velcu - Declarant vamal

Telefon: 0759.03.70.97
E-mail: lorin.velcu@modexpres.ro
Violeta Mavrodin - Declarant vamal
Telefon: 0759.03.70.96
E-mail: violeta.mavrodin@modexpres.ro

 

Departament Declarare INTRASTAT

Telefon: 031.620.81.81/82/82
Fax: 031.620.81.84
Florentina Paun - Declarant INTRASTAT
Telefon: 0759.03.70.98
E-mail: florentina.paun@modexpres.ro

Bogdan Hrehorciuc - Declarant INTRASTAT

Telefon: 0751.11.02.25
E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro

 

INFOLINE:
031.620.81.81

Formular Contact

Nume  
Firma  
Functie  
E-mail  
Telefon  
Completari  
Test spam  
[ Click pentru refresh ] CAPTCHA Image



Contact
Departament Comisionare Vamala
Lorin Velcu - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.97
E-mail: lorin.velcu@modexpres.ro
Violeta Mavrodin - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.96
E-mail: violeta.mavrodin@modexpres.ro

Departament Declarare Intrastat
Florentina Paun - Declarant Intrastat
Telefon: 0759.03.70.98
E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
Telefon: 0751.11.02.25
E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
Departament Expeditii Interne si Internationale
Rodica Popescu - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.29
E-mail: rodica.popescu@modexpres.ro
Andreea Gaja - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.28
E-mail: andreea.gaja@modexpres.ro