Comisionare vamala - Formalitati vamale



Societatea noastra efectueaza formalitatile vamale pentru comertul cu marfuri extracomunitare in calitatea sa de comisionar vamal pe langa Biroul Vamal Bucuresti Baneasa.

Oferim asistenta completa pentru toata gama de servicii referitoare la formalitati vamale. Pachetul de servicii pentru formalitati vamale include declararea bunurilor, asistenta la controlul vamal al bunurilor, declaratii INTRASTAT si altfel de declaratii.

Pentru a apela la serviciile noastre de formalitati vamale, completati formularul de mai jos cu o scurta descriere a nevoilor dumneavoastra si unul dintre operatorii nostri pentru formalitati vamale va va contacta in cel mai scurt timp.

Datele de contact furnizate sunt confidentiale si nu vor fi folosite decat in scopul de a raspunde solicitarii dumneavoastre.

Formular contact Comisionare vamala - Formalitati vamale

Nume  
Prenume  
Functie  
Companie  
Telefon  
E-mail  
Test spam. Cat fac 3*1=?  
Mesaj  



Daca ai o intrebare scrie-ne (click aici) sau vorbeste cu noi la 0742.202.849 sau 0744.370.274
Contact
Departament Comisionare Vamala
Lorin Velcu - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.97
E-mail: lorin.velcu@modexpres.ro
Violeta Mavrodin - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.96
E-mail: violeta.mavrodin@modexpres.ro

Departament Declarare Intrastat
Florentina Paun - Declarant Intrastat
Telefon: 0759.03.70.98
E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
Telefon: 0751.11.02.25
E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
Departament Expeditii Interne si Internationale
Rodica Popescu - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.29
E-mail: rodica.popescu@modexpres.ro
Andreea Gaja - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.28
E-mail: andreea.gaja@modexpres.ro