Declarare INTRASTAT - Noutati



Pentru noutati la nivelul ofertei noastre de servicii Declarare INTRASTAT, va invitam sa consultati in mod regulat rubrica de noutati - Declarare INTRASTAT a siteului nostru.

Echipa noastra va avea grija sa actualizeze permanent informatiile afisate pe site.

Transport marfuri agabaritice Bucuresti si in tara
In fiecare luna 10% discount pentru aplicatiile pana la 5 ale lunii


Formular contact Declarare INTRASTAT - Noutati

Nume  
Prenume  
Functie  
Companie  
Telefon  
E-mail  
Test spam. Cat fac 3*1=?  
Mesaj  



Daca ai o intrebare scrie-ne (click aici) sau vorbeste cu noi la 0723.799.277
Contact
Departament Comisionare Vamala
Lorin Velcu - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.97
E-mail: lorin.velcu@modexpres.ro
Violeta Mavrodin - Declarant vamal
Telefon : 0759.03.70.96
E-mail: violeta.mavrodin@modexpres.ro

Departament Declarare Intrastat
Florentina Paun - Declarant Intrastat
Telefon: 0759.03.70.98
E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
Telefon: 0751.11.02.25
E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
Departament Expeditii Interne si Internationale
Rodica Popescu - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.29
E-mail: rodica.popescu@modexpres.ro
Andreea Gaja - Coordonator Transport
Telefon : 0751.11.02.28
E-mail: andreea.gaja@modexpres.ro